Serwis

Made in Germany - Ogromny wybór i szybka dostawa.

Dostarczamy wyłącznie sprzedawcom, którzy działają w branży wyposażenia placy zabaw. Nie obsługujemy firm spoza branży, osób prywatnych oraz użytkowników końcowych takich jak szkoły, przedszkola, miasta, gminy. W linku "partnerzy" znajdziecie adresy sklepów, które sprzedają nasze produkty.

Szybka dostawa

Wśród naszych klientów jesteśmy znani z szybkiej dostawy. W naszym magazynie posiadamy prawie wszystkie produkty w dużych ilościach, tak aby zaoszczędzić naszym klientom długiego oczekiwania na dostawę. Wiele artykułów wysyłamy w dniu zamówienia. Jeśli nie posiadamy jakiejś części na stanie, staramy się w jak najszybszym czasie pozyskać brakujący element.

Wysoka jakość

Nasze produkty są przeznaczone do intensywnego użytku na publiczne place zabaw. Nasze produkty są w porównaniu do prostych ogrodowych placy zabaw, trwałe, solidne i stabilne.

Certyfikowane produkty zgodne z normą EN - 1176

Wszystkie komponenty produkowane są według specyfikacji sprzętu do gier zgodnie z normą EN - 1176. Większość naszych artykułów jest testowana oraz certyfikowana przez TÜV dla EN - 1176. 

Pracownicy i szkolenia

Większość naszych pracowników regularnie uczestniczy w specjalistycznych szkoleniach, są na bieżąco informowani o wszelkich nowościach oraz zmianach.

Niemiecka jakość

Wszystkie produkty wytwarzane są na terenie Polski i Niemiec. To zapewnia nam wysoką jakość oraz kontrolę nad produkcją.

Neutralna przesyłka do odbiorcy

Nasza firma zajmuje się w dużej części sprzedażą bezpośrednią, tzn. dostarczamy zamówiony towar bezpośrednio do klienta, a faktura zastaje wysyłana do Ciebie (firmy zlecającej zamówienie). To obniża koszty transportu (transport bezpośredni) i opakowania oraz skraca czas oczekiwania na przesyłkę.

2 lata gwarancji

Oferujemy 2 lata gwarancji na nasze produkty. Gwarancja nie obejmuje normalnego zużycia lub uszkodzeń spowodowanych aktem wandalizmu.

Reklamacja

Nasi klienci znają nas zarówno z szybkich dostaw, jak i szybkich reklamacji. Mimo, iż nasze produkty są wysokiej jakości, zdaża się, że coś nie jest tak jak trzeba. Pracujemy wg. dewizy "nasz klient, nasz Pan", więc staramy się rozpoznać przyczynę reklamacji i jeśli jest ona uzasadniona, próbujemy rozwiązać wszystkie problemy, tak aby nasi klienci byli zadowoleni.

Minimalne zamówienie

Choć jesteśmy hurtownią, nie ma u nas minimalnych ilości przy zamówieniu. Naturalnie bardziej opłaca się zamówić więcej na raz, aby obniżyć koszta transportu.

Montaż

Nasze produkty w miarę możliwości dostarczamy do klienta w stanie zmontowanym, bez dodatkowych kosztów! Na życzenie montujemy, np. łańcuchy do siedzisk huśtawki