Zdjęcie z powietrza e.Beckamnn

O nas

Nasza firma, E. Beckmann jest firmą rodzinną założoną w 1985 roku, z siedzibą w północnych Niemczech w rejonie Lubeki w Dakendorf. Jest to urocze miasteczko w kręgu ostholstein otoczone polami i lasami, a Bałtyk oddalony jest o 15 km.

Specjalizujemy się w produkcji urządzeń do publicznych placy zabaw. Sprzedajemy niezbędne urządzenia, akcesoria i części zamienne do istniejących już placy zabaw lub nowo powstających, by móc samemu stworzyć indywidualny "Raj" dla dzieci. Wszystkie urządzenia wytwarzane są na terenie Polski i Niemiec. Są to produkty wysokiej jakości produkowane według europejskiej specyfikacji sprzęzu do gier, zgodnej z normą EN - 1176, która pozwala na ich zastosowanie w miejscach publicznych.

Początkowo siedziba firmy Hansa - Jürgena Beckmann'a znajdowała się w domu, a magazyn w garażu. Bardzo szybko okazało się, że garaż jest za mały. Wkrótce wynają halę o powierzchni ok. 700 m2 w Tankenrade

Szybki rozwój, zlecenia i klienci z całego świata zmusiły firmę E. Beckmann w 2002 roku do kolejnej przeprowadzki. Tym razem doszło do połączenia biura i magazynu (ok. 3000 m2), siedziba po dziś dzień znajduje się w Dakendorf. W roku 2012, do istniejącej już hali dobudowany został jeszcze jeden magazyn o powierzchni 1000 m2. Ogromna hala pozwala na przechowywanie bardzo dużej ilości produktów i szybką realizację zleceń.

Firma zatrudnia obecnie 15 osób, w tym Ewa Beckmann, Hans-Jürgen Beckmann, córka Anna i syn Jan Beckmann. Ostatni pracownik na pełen etat zatrudniony został w 2012 roku. Jestśmy zgraną rodzinną firmą. Dzięki naszym wysokiej jakości produktom i ogromnym zasobom jesteśmy w stanie standardowe zamówienia wysłać jeszcze tego samego dnia do klienta. Cieszymy się z nowych wyzwań, a zlecenia specjalne nie stanowią dla nas żadnego problemu.

U nas dewiza "klient, nasz Pan" to nie tylko filozofia! Uwielbiamy naszą pracę, każdego dnia dajemy z siebie 100 %, a czasem nawet i więcej!

W czym możemy Tobie pomóc?